TÜMÜ

Yıllık Bütçe Değerlendirme Toplantısı yapıldı

27 Aralık 2016
GÜBRETAŞ’ın bu yılki mevcut bütçe gerçekleşmeleri ve 2017 bütçe hedeflerinin belirlenmesine yönelik Bütçe Değerlendirme Toplantısı, 24 Aralık 2016 tarihinde İstanbul’da yapıldı. Toplantıda ayrıca şirketle ilgili risklerin saptanmasıyla ilgili kısa bir çalıştay ile iş verimini artırmaya yönelik departmanların birbirinden beklentileri üzerine sunumlar yapıldı.

Dedeman Bostancı Otel’de gerçekleşen toplantıya Genel Müdür Vekili İbrahim Yumaklı, Genel Müdür Yardımcıları Tahir Okutan, Mahmut Karaman, Metin Özyürek ve Mesud Şenkardeşler’in yanı sıra Genel Müdürlük, Bölge ve Tesis müdürleri ile ilgili çalışanlarda oluşan 40 kişi katıldı.

Toplantının öğleden önceki oturumunda Bütçe Planlama ve Finansal Kontrol Müdürü Hüseyin Karakuş’un yaptığı sunumlarla 2016 Kasım sonu itibariyle bütçe gerçekleşmeleri ve 2017 bütçe taslağı üzerinde ortak değerlendirmeler yapıldı. Risk Yönetimi Müdürlüğü tarafından yapılan anket sonuçlarına göre şirketle ilgili güncel risk değerlendirmelerinin ele alındığı çalıştayın ardından, öğleden sonra da birimler arası iş verimliliği artırmaya yönelik olarak departman sunumları yapıldı.

Toplantının sonuç bölümünde konuşan Genel Müdür Vekili İbrahim Yumaklı, “Yoğun bir gündeme rağmen oldukça verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda paylaşılan görüş ve önerilerin GÜBRETAŞ’ın yeni yıldaki hedefleri açısından hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.