TÜMÜ

DUYURU: HURDA SATIŞ İHALESİ İLANI

01 Şubat 2019
Kocaeli’nin Körfez ilçesindeki GÜBRETAŞ Yarımca Tesisleri’nde planlı bakımlar sonucunda bir yıl boyunca ortaya çıkacak yaklaşık 200 ton hurda çelik malzemenin, yaklaşık 10 tonluk partiler halinde farklı tarihlerde hurda olarak satışı için kapalı zarf teklif toplama usulü ile ihale yapılacaktır.

İHALEYE KATILMAK İÇİN ÖNEMLİ HUSUSLAR:

1) İstekli firmalar tekliflerini “birim fiyat ve kapalı zarf usulü” üzerinden vereceklerdir. İhale sonucunda, ihaleyi kazanan istekli firma ile “birim fiyat usulü” sözleşme imzalanacaktır. Kısmi teklifler kabul edilmeyecektir.

2) Bahse konu ihaleye ilişkin teknik şartname bedelsiz olup, istekliler şartnameyi aldıktan sonra ihaleye katılıp katılmamakta serbesttirler.

3) Teklifler, en geç 15 Şubat 2019 Cuma günü saat 12:00’ye kadar  Merdivenköy Mah. Bora Sokak No:1 Nida Kule Göztepe İş Merkezi Kat:12 Kadıköy/İSTANBUL adresindeki GÜBRETAŞ Genel Müdürlüğü’ndeİç Satınalma Müdürlüğü’ne elden veya kargo yolu ile teslim edebileceklerdir. Bu tarihten sonra tarafımıza ulaşan fiyat teklifler, her ne sebeple olursa olsun dikkate ve değerlendirmeye alınmayacaktır.

4) Satış ihalesiyle ilgili detaylı bilgi ve şartname talebi ikucukaydin@gubretas.com.tr ve satinalma@gubretas.com.tr e-posta adreslerinden veya (0530) 548 11 09 numaralı telefondan yapılabilecektir.

 

Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla.