TÜMÜ

GÜBRETAŞ Faaliyet Raporu ile 3 uluslararası ödül kazandı

26 Ağustos 2016

GÜBRETAŞ, yıllık finansal raporlama alanındaki Faaliyet Raporu’yla bu yıl da 3 farklı uluslararası değerlendirmede ödül kazandı. Geçtiğimiz Nisan ayında yayınlanan 2015 Faaliyet Raporu, tasarım alanında en prestijli ödüllerden Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği’nin (LACP) Vision Awards ve MerComm tarafından organize edilen ARC Awards değerlendirmelerinde Gümüş Ödül kazanırken, International Business Awards (IBA) tarafından organize edilen Stevie Ödülleri’nde ise Bronz Ödül’ün sahibi oldu.

GÜBRETAŞ, “Faaliyet Raporlarının Oscar’ı” olarak bilinen ve Amerika merkezli bağımsız MerComm kuruluşu tarafından bu yıl 30’uncusu düzenlenen uluslararası ARC Awards yarışmasında 30 ülkeden 2 bine yakın çalışma arasında kendi sektöründe Gümüş Ödül’ün sahibi oldu.

Dünyanın en itibarlı yarışmalarından biri olarak kabul edilen ve iş dünyasındaki üstün performansları değerlendiren, dünya çapındaki en geniş katılımlı ödül programlarından International Business Awards kapsamındaki Stevie Ödülleri’nin sonuçları da açıklandı. 2002’den beri düzenlenen International Business Awards (IBA) Stevie Ödülü değerlendirmesinde 60’tan fazla ülkeden 3 binden fazla proje yarışırken, Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin “En İyi Basılı Faaliyet Raporu” kategorisinde Bronz Ödül GÜBRETAŞ’a verildi.

GÜBRETAŞ, Temmuz ayında da aynı çalışmayla dünyanın en itibarlı halkla ilişkiler platformlarından Amerikan İletişim Profesyonelleri Derneği (LACP) tarafından düzenlenen 2015 Vision Ödülleri’nde de 25’ten fazla ülkeden yaklaşık 1.000 başvuru arasında sektör kategorisinde aldığı Gümüş Ödül’le birlikte ülkeler kategorisinde “Türkiye’nin En İyi 25 Faaliyet Raporu” arasında yer almayı başarmıştı.